Būvstella - Būvniecības fīrma

EN RU
Pāriet uz saturu

Galvenā izvēlne

Par mums
Kas mēs esam?
SIA BŪVSTELLA” – daudzprofilaceltniecības kompānija, dibināta 2005. gada 24. aprīlī. Mūsu numurs celtniecības reģistrā: 2635-R. Kompānija dibināta un attīstīta kā ģimenes bizness. Mūsu komanda tie ir augstas kvalitātes speciālisti, sava darba profesionāli. Mūsu prioritātes – augstas kvalitātes darbs, laicīgi izpildīti pasūtījumi un elastīga cenu politika.
Ko mēs darām?
Mēs veicam privāto māju celtniecību no nulles cikla līdz atslēgai: 
Kā arī specializējamies ēku rekonstrukcijā. Savā darbā izmantojam mūsdienīgus un augstas kvalitātes celtniecības materiālus. Mēs ne tikai būvējam, bet arī konsultējam savus klientus ideju īstenošanā un materiālu izvēlē.
Piedāvājam saviem klientiem arī arhitekta un dizainera pakalpojumi.
Mūsu misija
Sniegt saviem klientiem augstākās kvalitātes celtniecības pakalpojumus.
Mūsu vērtības
Profesionālisms. Mēs esam eksperti savā profesionālajā jomā. Mūsu zināšanas un pieredze ir krājusies daudzu gadu laikā, kas palīdz mums atrast labākos celtniecības risinājumus jebkuram sarežģītības pakāpes projektam.
Atbildība un godīgums. Mēs strādājam atbildīgi, izpildām dotos solījumus un rūpējamies par to, lai tā strādātu jebkurš no mūsu komandas locekļiem.
Kolektīvs. Galvenā kompānijas vērtība ir cilvēki, kuri pie mums strādā. Tikai strādājot kā viens vesels var sasniegt visaugstākos mērķus. Tieši tāpēc vienmēr rūpējamies par darba vidi, drošību un kolektīva motivāciju.
 
www.reliablecounter.com
AnalogMix.com
Atgriezties pie satura | Atgriezties galvenajā izvēlnē